Youth Prevention & Guardian Program

RELX прагне надавати рішення для вейпінгу для майбутнього. Ми розробляємо та впроваджуємо як технології, так і програми, спрямовані на розширення можливостей повнолітніх курців за допомогою технологій та дизайну, з етичної точки зору. Ми дуже серйозно ставимося до цієї відповідальності: з моменту свого заснування ми зобов’язувалися запобігати та перешкоджати використанню електронних сигарет неповнолітніми та людьми, які не є курцями або вейперами, за допомогою програми Guardian. Ця програма є загальнокорпоративною ініціативою, яка розширює сферу розвитку продукції та продажів завдяки узгодженим зусиллям з роздрібними торговцями щодо посилення ідентифікації на місці.

 

ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ З ПРИВОДУ ПРОБЛЕМИ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З ЗАПОБІГАННЯМ МОЛОДІ, АБО ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ ПОЛІТИКИ, БУДЬ ЛАСКА, НАПИШІТЬ НА АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ COC@RELXTECH.COM

 

Ініціативи програми Guardian

 • Продукція RELX не призначена для людей, які не є курцями або вейперами, а також для неповнолітніх, і будуть жорстко контролюватися, щоб уникнути зловживання.
 • Ми підтримуємо діюче законодавство та нормативно-правові акти, щоб запобігти придбанню та використанню нашої продукції неповнолітніми.
 • Наша упаковка містить помітну етикетку з нікотином, на якій написано: «Цей продукт містить нікотин. Нікотин — це хімічна речовина, що викликає звикання.»
 • Ми відповідально реалізуємо нашу продукцію, дотримуючись суворих вказівок щодо того, щоб матеріал був спрямований на дорослих курців, а не на молодіжну аудиторію.
  • Ми не використовуємо мультфільми, відомих осіб, орієнтованих на молодь, або моделі, яким не виповнилося 25 років, у наших маркетингових матеріалах. Ми також не розміщуємо в наших рекламних матеріалах будь-які види діяльності, пов'язані зі способом життя, які могли б зацікавити неповнолітніх.
  • Наші маркетингові матеріали містять три елементи: (1) попередження про шкоду здоров’ю, що друкуються добровільно в багатьох країнах, де такі попередження не вимагаються законодавством; (2) логотип нашої програми Guardian; (3) рядок, що вказує на те, що наша продукція призначена лише для дорослих курців і вейперів.
 • Офіційні вебсайти RELX мають вікові позначки, щоб переконатися, що неповнолітні не можуть отримати доступ до продуктів RELX і купувати їх онлайн.
 • Ми використовуємо передові технології для доповнення програми Guardian.
  • Ми робимо все можливе, щоб просувати програму Guardian серед наших зацікавлених сторін та ділових партнерів, щоб максимізувати її позитивний вплив.
   • Ми навчаємо наших комерційних партнерів для впровадження програми Guardian.
   • У нас є умови для торговельних посередників, які включають моніторинг і штрафи за недотримання обмежень щодо неповнолітніх.

   

  Команда RELX

  Листопад 2019 р.