Warning: This product contains nicotine. Nicotine is an addictive chemical.

Free shipping for orders above $88, click here to check global shipping time >

ДОБАВИТЬ В КОРЗИНУ

НЕТ В НАЛИЧИИ

ПРЕДЗАКАЗ

Refer to get $15

Готові до 7-денного челенджу?

Готові до 7-денного челенджу?

июль 28, 2021

Перші кроки до вейпінгу 

Ви прийняли блискуче рішення #FeelTheSmooth з RELX! 

Ми підготували 7-денний челендж, щоб допомогти Вам у перший тиждень використання наших пристроїв. Нижче наведено щоденну розбивку з деякими порадами про те, чого очікувати протягом першого тижня роботи з пристроєм RELX. Мета цього челенджу полягає в тому, щоб використовувати Ваш пристрій RELX протягом 7 днів! Набравшись сміливості спробувати щось нове, Ви можете спробувати цю кращу альтернативу і пройти 7-денний тест!

Якщо ви вперше пробуєте вейпінг або вам цікаво, як працюють вейп-ручки, ви можете ознайомитися з нашим керівництвом для початківців для вашого першого продукту RELX. 

День 1: один тиждень, тільки ваш RELX 

У перший день цього завдання зосередьтеся на тому, щоб краще ознайомитися з пристроєм. Коли ви вдихаєте, ви помічаєте світловий індикатор? І, якщо у вас коли-небудь розрядиться батарея, просто підключіть її, і через кілька хвилин ви будете готові до роботи.*

Коли ви вейпуєте, вам просто потрібно взяти свій пристрій, коли ви виходите з дому. Пристрої RELX надійні і завжди готові.

День 2: зверніть увагу на унікальне задоволення

Вітаємо вас із завершенням вашого першого дня роботи з пристроєм RELX!

Якщо ви вперше займаєтеся вейпінгом, майте на увазі, що горючі сигарети і вейп-пристрої-це абсолютно різні продукти. Наприклад, при вейпінгу задоволення буде відставати від того, до чого ви звикли, але це займе всього кілька хвилин. 

Вейпінг забезпечує унікальне задоволення, яке відрізняється від горючих сигарет.  

День 3: Залишайтеся зволоженими

На 3-й день! Ти вже майже в середині тижня! 

Коли ви вейпите, спочатку у вас може трохи пересохнути в роті. Це повинно поступово зникнути. Тому обов'язково пийте воду, щоб залишатися зволоженим. 

Продовжуй! Ти здатен на це!

День 4: Контролюйте свій темп

Тепер, коли ви дісталися до 4-го дня, ви офіційно подолали половину шляху цього 7-денного челенджу! 

Кожен раз, коли ви вейпуєте, ви можете контролювати кожен сеанс і кількість затяжок. Ви повністю контролюєте, як довго і часто вам хочеться вейпити. Крім того, за допомогою пристрою RELX Infinity ви можете керувати сеансом вейпінгу за допомогою вібросигналу Smart Pace, який попередить вас, якщо ви вдихнете 15 разів протягом 15 хвилин. 

Ще кілька днів!

День 5: Станьте ближче 

Ура! Тепер у вас 5-й день! 

Оскільки вейп-пристрої не виробляють диму або стійких запахів диму, вам не потрібно уникати своїх близьких. Ви можете наближатись з упевненістю.

Ви майже підійшли до кінця челенджу! Щоб відсвяткувати свій прогрес, чому б не поспілкуватися з друзями або родиною і не подивитися, чи помітять вони будь-які зміни? 

У вас залишилося всього 2 дні до кінця челенджу!

День 6: спробуйте новий смак!

Залишився всього один день! 

Чи знаєте ви, що RELX пропонує широкий асортимент унікальних смаків? Маючи на вибір безліч смаків, для вас стане сюрпризом, який з них стане вашим улюбленим. Деякі аромати будуть Вам знайомі, а інші стануть приємним сюрпризом. Кожен смак, навіть знайомий, відкриває нові враження.

Вам може бути цікаво, що знаходиться всередині ароматичних капсул. Кожна аромокапсула наповнена електронною рідиною, яка містить інгредієнти, що містяться в багатьох ваших повсякденних продуктах. Більш конкретно, рідина для вейпінгу містить лише кілька інгредієнтів: пропіленгліколь( PG), рослинний гліцерин (VG), бензойну кислоту, ароматизатори та нікотин.

 День 7: Ласкаво просимо в світ Super Smooth™! 

Ви зробили це за один тиждень з вашим пристроєм RELX! Вітаюємо із завершенням цього челенджу! Ласкаво просимо в світ Super Smooth™!

Це був виклик, і ти впорався з ним! Тепер, коли ви завершили 7-денний челендж, прийшов час поділитися своєю історією, щоб допомогти іншим спробувати цю кращу альтернативу! Якщо у Вашому оточенні є інші дорослі курці або вейпери, вони теж можуть відчути # FeelTheSmooth і прийняти 7-денний челендж з RELX! 

 

Детальніше про нас

Продукти RELX-це не просто пристрої для вейпінгу. Це передові продукти, які представляють собою найпередовіше покоління технологій вейпінгу. Наші пристрої та продукти для вейпінгу поєднують елегантний і сучасний дизайн з інноваційними технологіями нового покоління, щоб надати вам надійну і стильну заміну курінню сигарет.

 

Знайдіть магазин RELX поруч з Вами

Ви можете придбати будь-який з наших продуктів тут, на нашому веб-сайті. Завдяки послугам глобальної доставки ми раді доставити будь-які товари, які ви купуєте, прямо до вашого порогу. Якщо ви віддаєте перевагу відвідуванню реальному магазину, ви можете використовувати наш локатор магазинів, щоб знайти продавця RELX поруч з вами.*Most devices are fully charged in 45 minutes.

 

* Більшість пристроїв повністю заряджаються за 45 хвилин.