Warning: This product contains nicotine. Nicotine is an addictive chemical.

Free shipping for orders above $88, click here to check global shipping time >

ДОБАВИТЬ В КОРЗИНУ

НЕТ В НАЛИЧИИ

ПРЕДЗАКАЗ

Refer to get $15

Наша Зовнішня Взаємодія

Наша глобальна взаємодія із зацікавленими сторонами

У RELX International ми відповідально взаємодіємо з роздрібними торговцями, дистриб'юторами, постачальниками, дорослими споживачами та співробітниками, надаючи матеріали, що описують нашу позицію з усіх питань, і можемо попросити в наших зацікавлених сторін поділитися своїми думками з представниками з питань взаємодії з громадськістю. У багатьох випадках ми поширюємо ці погляди через торгові, промислові та громадські організації.

Наше членство в організаціях 

RELX International є членом різних організацій по всьому світу, що займаються питаннями, які впливають на наш бізнес і промисловість. Ці організації, які можуть включати торгові асоціації та інші членські організації, беруть участь у таких заходах, як освітні ініціативи, професійний розвиток та навчання, а також дослідження та інформаційно-пропагандистська діяльність у галузі державної політики. Будь-яка організація, з якою ми співпрацюємо, включаючи торгові асоціації та інші членські організації, серйозно розглядається стосовно будь-яких юридичних або репутаційних проблемам. 

У деяких випадках ми вносимо фінансовий внесок у підтримку сторонніх організацій. Крім того, в ключових організаціях наші співробітники можуть виконувати волонтерські функції, такі як робота в комітеті або консультативній раді. Ми цінуємо волонтерську службу наших співробітників, які зазвичай виступають в якості учасників форуму для обміну думками та ідеями з важливих для нас політичних питань. Нижче наведено список асоціацій і політичних організацій, членом яких є RELX International: 

Відповідно до політики цих організацій і нашими власними внутрішніми принципами прозорості та розкриття інформації, наша підтримка і членство можуть бути висвітлені на їх офіційних веб-сайтах.

Якщо будь-яка організація, частиною якої ми є, приймає державну політику, з якою ми не згодні, ми можемо висловити своє заперечення або відмовитися від пропаганди, пов'язаної з цією Політикою. Якщо ми вважатимемо, що наше подальше членство в цій організації недоцільне, ми припинимо нашу співпрацю.

RELX International все ще прагне підтримувати та розширювати свою глобальну участь, щоб забезпечити дотримання наших принципів етичної та відповідальної поведінки у всьому світі.