Warning: This product contains nicotine. Nicotine is an addictive chemical.

Free shipping for orders above $88, click here to check global shipping time >

ДОБАВИТЬ В КОРЗИНУ

НЕТ В НАЛИЧИИ

ПРЕДЗАКАЗ

Refer to get $15

RELX Pledge

 

Обітниця RELX — це наше зобов’язання щодо корпоративної відповідальності, зосереджене на захисті: захисті неповнолітніх, захисті споживачів та захисті економічних засобів існування. Компанія RELX International зобов’язується сприяти громадам, в яких ми працюємо, за трьома основними принципами: Програма Guardian, Golden Shield і Green Shoots.
------

Захист неповнолітніх, запобігання неналежному використанню

---

З моменту заснування RELX International ми зобов’язалися запобігати та забороняти використання електронних сигарет неповнолітніми та людьми, які не палять. Для того, щоб захистити неповнолітніх від доступу до електронних сигарет, ми розробили програму Guardian, яка розповсюджується від продажу та маркетингу. Компанія RELX International підтримує діюче законодавство та нормативно-правові акти, щоб запобігти купівлі та використанню наших продуктів неповнолітніми особами.

Ми прагнемо дотримуватися всіх законів і норм на кожному ринку, де ми працюємо, а іноді навіть виходимо за рамки цих законів, щоб запобігти привабливості нашої продукції для молоді.

З самої першої упаковки продукту RELX International надрукувала жирним шрифтом нагадування на упаковці наших продуктів та посібниках із словами «Не для неповнолітніх» та «Тримати подалі від дітей». Ми також гарантуємо, що всі наші упаковки та маркетингові матеріали містять попередження про шкоду паління для здоров’я, навіть на тих ринках, де такі попередження не вимагаються законодавством. Ми ніколи не використовуємо як моделі осіб, які не досягли 25 років, у будь-якому нашому маркетинговому матеріалі, а наші офіційні вебсайти мають вікові позначки, щоб гарантувати, що неповнолітні не можуть придбати продукцію RELX.

Деякі зацікавлені сторони висловлювали припущення, що певні аромати та назви смаків особливо привабливі для молоді. Хоча в рамках великих досліджень доведено протилежне, і ми вважаємо, що забезпечення дорослих курців ароматизованими продуктами для випаровування має вирішальне значення для того, щоб вони відмовилися від сигарет, ми, тим не менш, вирішили прийняти нейтральні назви, такі як «Червона свіжість» та «Темна іскорка», щоб ще більше зменшити їх потенційну привабливість для молоді. Ми робимо це на всіх ринках, крім тих, де закон вимагає, щоб на упаковці були вказані фактичні назви наших смаків.

Щоб уникнути запровадження магазинів у зонах із високою щільністю неповнолітніх людей, ми ретельно вибираємо місця для наших офіційних магазинів RELX, щоб жоден магазин не розташовувався на відстані 50 м від будь-якої точки периметра школи, ігрового майданчика або іншого закладу, який часто відвідують неповнолітні (зокрема: дитячі сади/підготовчі групи, центри відеоігор, дитячі спортивні залі, центри додаткових занять).

Крім того, компанія RELX International встановила умови для торговельних посередників, які включають моніторинг і штрафні санкції за недотримання умов програми Guardian. Компанія прагне продовжувати розробляти нові технології та системи для захисту електронних сигарет від неповнолітніх. Компанія також продовжуватиме навчати комерційних партнерів впроваджувати та зміцнювати програму Guardian на місцевому рівні.
------

Підтримка якості, захист споживачів

Запобігання виробленню та продажу підроблених електронних сигарет є однією з основних проблем, з якими зараз стикається галузь електронних сигарет. Підроблені електронні сигарети становлять серйозний потенційний ризик для здоров’я споживачів. У той час як уряди та місцеві органи влади працюють над впровадженням більш ефективних методів, щоб позбавити ринок від цих шкідливих продуктів, міжнародні компанії з виробництва електронних сигарет можуть і повинні робити більше для допомоги їм у цій глобальній боротьбі пропонувати споживачам продукти, які відповідають стандартам безпеки, проходячи суворі перевірки якості.

У той же час ми спостерігали виникнення на ринку електронних сигарет, що не належать до бренду RELX, які, як стверджується, сумісні з пристроями RELX. Ці продукти часто не проходять такого ж суворого контролю якості, яким пишається RELX International, і тому можуть бути сумнівної якості.

У 2019 році компанія RELX International заснувала програму Golden Shield, щоб запобігти виробництву та продажу таких нелегальних електронних сигарет. З метою захисту права дорослих користувачів електронних сигарет на доступ до якісних продуктів, учасники програми Golden Shield від RELX International використовують велику кількість даних та інші технології для відстеження нелегальних електронних сигарет, що продаються онлайн та офлайн. Команда Golden Shield активно працює з платформами соціальних мереж в Інтернеті, платформами електронної комерції в Інтернеті, а також митними органами для усунення незаконної продукції для випаровування з ринку.

 Команда Golden Shield контролює та відстежує нелегальні електронні сигарети, що продаються онлайн по всьому світу. За допомогою поглиблених досліджень команда здатна виявляти та відстежувати всі ланцюги постачання нелегальної продукції, включаючи виробництво, розповсюдження та продаж нелегальних електронних сигарет.

Команда Golden Shield допомогла органам влади розпочати 28 кримінальних справ, пов'язаних з незаконним виробництвом та продажем електронних сигарет, що порушують авторські права. Понад 77 000 вебсайтів і понад 6000 соціальних мереж були вилучені через зусилля команди Golden Shield і 550 000 нелегальних продуктів було видалено з ринку.

Компанія RELX International розробила рішення для автентифікації, які допомагають боротися з підробленими продуктами RELX. Є два способи для користувачів RELX перевірити справжність продуктів RELX. По-перше, користувачі RELX можуть або автентифікувати свій продукт, ввівши код автентифікації продукту RELX на вебсайті компанії RELX International. Друге рішення полягає у використанні сканера QR-кодів на мобільному телефоні для сканування QR-коду на будь-якій упаковці продуктів RELX. Для отримання подальших інструкцій щодо сканування QR-коду на продуктах RELX натисніть тут.
------

Академія RELX

Академія RELX — це глобальна ініціатива, яка полягає в наданні підприємцям навичок для досягнення зростання та успіху бізнесу.

У співпраці з провідним постачальником онлайн-курсів компанія RELX International спонсоруватиме курси, які проводяться провідними світовими університетами, щоб надати початківцям-підприємцям навички для успішного відкриття власного бізнесу.

Щоб надалі розширити можливості успішних випускників Академії RELX, RELX International сприятливо розгляне цих учасників, якщо вони згодом виявлять зацікавленість працювати та керувати заповітним магазином RELX у всьому світі.

Компанія RELX International надасть підприємцям, які закінчать Академію RELX, такі стимули:
  • Без франшизи
  • Підтримка дизайну
  • Підтримка фурнітури
  • Підтримка POSM
  • Просування й навчання з відкриття
  • Підтримка продуктів

Академія RELX зараз знаходиться на пілотному етапі на Філіппінах. Кожна звичайна зміна статусу власника магазину RELX на Філіппінах передбачає підтримку до 300 000 філіппінських песо; компанія RELX International надасть учасникам Академії додаткову підтримку до 1 700 000 філіппінських песо.

Щоб дізнатися більше про курси та можливості Академії RELX, відвідайте вебсайт: тут.
------

Підтримка підприємницької діяльності, розширення можливостей для малого бізнесу

Стартапи та малі підприємства є економічною основою суспільств по всьому світу, надаючи своїм клієнтам інноваційні рішення та послуги. Однак у часи швидких змін і глобалізації вони стикаються з непропорційними бізнес-завданнями.

Ми розуміємо труднощі, оскільки ми самі є молодою стартап-компанією. Програма Green Shoots — це ініціатива RELX International, спрямована на те, щоб допомагати іншим підприємцям і власникам малого бізнесу вивести свій бізнес на правильний шлях до зростання та успіху бізнесу.